| Static a întrebat:

Buna TPU big grin. Garantez fundita pentru raspunsul corectwinking. Deeci... acum cativa ani, nu stiu cati ani exact, era o melodie pe care o dadea pe toate canalurile de muzica, o canta o negresa ( poate era mulatra care era frumusica si avea parul scurt si rosu aprins, si cu un negru ( nu extrem de negru :p ), care canta cu ea, era vorba despre ei si cica s-au certat, si la sf melodiei apare ea la fereastra de la geamul ei la telefon parca si el afara in cartierul ala pe strada si se vad si iese si ea afara si parca se imbratiseaza sau saruta dupa cata impreuna. Imi amintesc doar o singura fraza din toata melodia. " Yes I do... " Este super draguta, cine stie melodia sa imi spuna si mie cum se numeste va rog big grin. Pwp kiss

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

Seamana cu descrierea ta.
Nelly - Dilemma ft. Kelly Rowland.

4 răspunsuri:
| Static explică:

Mss, ai avut dreptate, pup ^_^

| Ayna a răspuns:

Poate aceasta? Jordin Sparks, Chris Brown - No Air ft. Chris Brown

| BigsmilexD a răspuns:

Seamana putin cu asta : http://www.youtube.com/watch?v=QJFulqICzbI. Dar nu cred :-?