| FαмєLiqυσяLσvє a întrebat:

Buna TPU; D Ieri, a fost prima semifinala de la Romanii Au Talent. La sfarsit, inainte sa se opreasca voturile, a cantat Narcis Ianau (fost concurent de la Romanii Au Talent, 2011), si a dansat Trupa de balet a lui Edi Stancu. Cum se numeste melodia care a cantat Narcis Ianau? / Cum se numeste melodia care a dansat Trupa de balet a lui Edi Stancu?. Dau FUNDA + VOT la cine imi da amandoua raspunsurile corecte. Urgent. Mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| delya91 a răspuns:

Prima este aria "O mi-a babbino caro" din opera "Gianni Schicchi" compusa de Giacomo Puccini

1 răspuns:
| delya91 a răspuns:

A doua incepe cu o piesa din repertoriul Boney M - Gotta Go Home iar restul un medley cu piese disco inspirate din muzica populara.
http://www.youtube.com/watch?v=0EjLWh2150I&feature=player_embedded#!