| ellutsa234 a întrebat:

TPU! de ceva timp caut o melodie pe care o avea o amiga ca ringtone. Incepea negativul si incepea sa vorbeasca cineva, voce de barbat.Stie cineva ce melodie ar putea fi?

4 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Sunt milioane de melodii care incep cu negativul si apoi cu vocea unui barbat.
Nu o sa iti spuna nimeni aici numele melodiei, incearca sa dai mai multe detalii, sau intreaba-ti amica ce ringtone are.

| fghjklkj a răspuns:

laughing aproape toate incep asa

| ellutsa234 explică (pentru georgiana967):

Milioane? Deci incepea melodia si apoi se oprea si incepea ala sa vorbeasca, apoi continua melodia si tot asa.

| georgiana967 a răspuns (pentru ellutsa234):

Nu o sa o gasesti in veci, poate daca stiai cateva cuvinte din ce zicea "ala" era mai usor, dar asa...