| Madutzu24 a întrebat:

Caut si eu o melodie.Am auzit-o la radio infinit ca promo sau ceva de genul, dar nu am inteles prea bine.Incepe cam asa : pam pam let's started. E o voce de barbat.Stie cineva despre c vb eu aici? Ma chinuiesc de 2 luni sa o gasesc

3 răspunsuri:
| ?! a răspuns:

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano?

cred ca e asta :d.

| TestoasaRoz a răspuns:

Este cunva We No Speak Americano? :D De la pam pam-ul ala :)) http://www.youtube.com/watch?v=wavpWRK6IX8

| Madutzu24 explică:

Nu e asta, ca o stiu... e o voce de barbat si incepe. dupa cate am inteles eu. pam pam let's started...nu stiu sa explic mai bine, ca atat au lasat in promo