| βέiiiβiiişoor a întrebat:

E o melodie care Inna a fost fermecata de ea si a inceput si ea sa o cante. Nu mai stiu sigur cine o canta thinking Si nici cum se cheama puppy dog eyes. E cea mai ascultata melodie din cate stiu thinking[ a fost un reportaj pe kanal D]. Decii as vrea sa stiu cum se numeste melodia si cine o canta [ un link cevabatting eyelashes ]
Funda puppy dog eyes. [ sper ca am fost inteleasea puppy dog eyes. ]

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw

1 răspuns:
| Andrei0510 a răspuns:

Cred ca este ai se te pego a lui michel telo
o poti vedea pe youtube