| OnlyTheScript a întrebat:

Este vorba de o melodie care mi-a placut foarte mult cand am auizt-o dar nu stiu cine o canta sau cum se numeste. Va rog sa nu radeti de mine dar o sa scriu versuirle cam cum mi le amintesc eu...stiu ca nu o sa para engleza dar in fine ..deci suna cam asa: " ooo like a party tsai io..as make a bor lalala like a party tsai ioo" si apoi urmeaza niste versuri cantate dar mai mult vorbite : " Oh oh in your mind that is a new we old beshind why why in your worm that is a new we all beshom"..cam asa sunau versurile..va rog nu radeti si cine stie cum se numeste melodia si cine o canta va rog s araspundeti.

3 răspunsuri:
| OnlyTheScript explică:

Va rooogg oameni buni sa raspundeti!

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

R.I.O-Party shaker?

| OnlyTheScript explică (pentru ImperfectlyPerfect):

Nu...nu e asta. Tot ce stiu este ca cea care canta melodia are parul blond.