| Oanny a întrebat:

Eu nu sunt fan Justin Bieber dar sora mea a gasit o melodie recenta de-a lui chiar draguta. Mie-mi place! Voua?(intrebare pentru cei ce nu sunt fani "Biberon" :)) ) http://www.youtube.com/watch?v=qdDVtFvJwUc

22 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu-mi place cum se vaieta la inceputhee hee si nici vocea lui x_x dar melodia e destul de draguta tongue

| Oanny explică:

Asta poate pentru ca inceputul melodiei seamana cu Celia-povestea mea tongue

| Dootzy a răspuns:

Mie imi place melodia! Dar sunt fan Justin Bieber...

| Sua a răspuns:

Dragutza

| purpleice a răspuns:

Nici eu nu sunt fan da imi place melodia.cred ca multora vi se pare cunoscuta din cauza ca e copiata dupa melodia asta mai veche-http://www.youtube.com/watch?v=CRsSr4Fd_2U

| OglindaOarba a răspuns:

Da...melodia e d p my world 1... a facut un video pentru fani

| Anonim_5535 a răspuns:

Stiu ca intrebarea-i de mult timp dar...
Videoul e nou
Melodia e mai vechisoara... big grin
E prima melodie care am auzit-o a lui atunci mai placut de JB
Acum incep sa ma indepartez tot mai tare dar iar ma apropii pentru melodia Up :X

| andrada a răspuns:

Da...o adooor
e super tare melodia si el la fel love struck

| andrada a răspuns:

E dragut, si el si melodia (sunt fana, e de datoria mea sa zic lucruri bune despre el)

| Tasya05 a răspuns:

O adorrr! Mell mea preff si ii ador si videoclipul! Este asa de scumpp in el! I love you Justin!love struck:XXlove struck

| iuddavali a răspuns:

E faina. are voce. e un cantaret bun, clar.

http://www.semneletimpului.ro/......-3213.html

fetele s-ar putea sa-l aprecieze mai mult, ca deh, e posibil sa li se para si frumusel. dar ca voce e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU...Nu-mi place rolling on the floorDar mi se pare asa de cunoscuta ...hmmm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU...Nu-mi place rolling on the floorDar mi se pare asa de cunoscuta ...hmmm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar imi place melodiahappySi imi place jbtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto mel o stiu de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stiam demult oanny!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il urrasc pe justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o stiu de un an

| Céline7 a răspuns:

Asa si asa

| roberta_3262 a răspuns:

Hey Oanny! Sincer eu pot spune aproape ca il urasc pe Biberon, dar melodia asta e destul de fainawinking [vai nu-mi vine sa cred ca am spus asta :O:O laughing)laughing)) ]

| mada_9093 a răspuns:

Buna! e draguta melodia (se putea si mai bine dar merge si asa)
happy

| ♥ Deea a răspuns:

E mai vechetongue

da imi place:X