| Lollidela a întrebat:

fanii bigbang mai informati ca mine (sau nu neaparat cine stie si nu face misto), asa sunt foarte curioasa daca:
1. G-dragon aka (kwon si yong) are iubita?
2. daca fumeaza? cat de des...si de cand a inceput si de celaughing
3. este virgin? laughing serios.sunt ff curioasa. imi place mult.
daca aveti de gand sa faceti misto mai bine nu raspundeti.
multumesc foarte mult si
dau funditahappy

7 răspunsuri:
| AηdeLle a răspuns:

Heii! Buna.happy
Si eu sunt fana Big Bang, si imi place in special G-Dragon si Tae Yanglove struck.
Insa nu stiu daca G-Dragon fumeaza, sau daca are prietena, deocamdata nu am gasit nimic despre asta pe netsad. dar sper sa aflusmug. Stiu doar ca virgin, poate din pacate[hee hee], nu mai este. Si Taeyang inca este virgin love struck.happy
Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut prea mult. asta e tot ce stiusad
Pa`pa! happy

| AηdeLle a răspuns:

De fapt, NU este virgin! Am citit asta undeva pe un site de la ei, din Koreea.era ceva gen "care sunt idolii vostri virgini, si cei care nu mai sunt virgini" happy. Si cred ca ei stiu mult mai bine.batting eyelashes.hee hee

| CatMeadow a răspuns:

1 nu are'/ se spune ca ar fi una din 2ne1 dar nu.
2 posibil nu se stie sigur, pozele pot fi trucate(dar no face des, a imprumutat obiceiul de la top (sa fumeze dupa concerte__ se destinde)
3 cred ca e. e cel mai rusinos...,, baiat,, si in plus nu cred ca l-a vazut cineva vreodata pupanduse sau facand ceva cu vreo fatalaughing top si taeyang in prostielaughing dar asta nu. in afara de concertul shine a light faza cu,, breath,, da oricum a fost sexy da cuvulita aia. eu cam placutlaughing ce geloasa ii. e virgin stai linhappy e solo cuminte si curathappy

| GeOrGyGyO a răspuns:

Uite si eu ii ador pe big bang si pe Gd si DaeSung dar sa fim seriosi GD are 22 de anin cine mai e amu virgin si nici nu cred ca fumeaza dafapt stiu ca nu fumeaza si sper sati fiu de folos:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heyhappy din cate stiu G-dragon deocamdata este singur si de fumat nu cred rolling on the floor) virgin nu e laughing adica nu cred ca ar avea cum sa mai fie nu? tongue

| ioanamj a răspuns:

Sunt mare fana BigBang si GD si iti spun sigur ca nu are iubita, fumeaza dar foarte rar atinci cind e foarte stresat si din cite stiu eu este virgin

| SeungYeon a răspuns:

1. Da are iubita. Este Kiko mizuhara, model japonez. : http://www.allkpop.com/......kiko_0.jpg
2. Da fumeaza. Nu stiu cat de des si de cand s-a apucat. Uite aici : http://p.twimg.com/AwufC2wCMAEfdL_.jpg:large
3.Nu, nu mai este virgin :)).
Funda? ~ :3