| Tadotaki_8217 a întrebat:

Ați auzit de G-dragon [ Real name: Kwon Ji Yong ]
1.Nu-i roman.
2. Face parte din trupa BigBang [ liderul]
și...as vrea sa-mi spuneți ce părere aveți despre el [dacă a auzit de el]

5 răspunsuri:
| BlackD a răspuns:

Da am auzit de el. Imi place cum canta. Are un catel dragut si uneori mi se pare un,, ingeras,, iar alteori un,, dracusor,, rolling on the floor

| SilviaX a răspuns:

Normal ca am auzit de el. happy
Este liderul trupei BIGBANG din Coreea.Este o trupa foarte cunoscuta acolo si desigur peste tot, care canta genul de muzica k-pop.
Eu iubesc nespus de mult stilul lui GD (Kwon si yong ) de a canta, cum se imbraca! Atat de colorat si inetresant.
il admir foarte mult pentru ca el a trecut prin muuulte greutati ca sa ajunga celebru, cum este acum.
( Stii tu, cand a debutat a avut parte de multe critici din partea presei ex: se aseamana versurile lui si cu alte melodii, se imbraca nu stiu ca cine etc.)
Si acum apare la Tv pe Music Channel si pe Mtv.
Are niste melodii foarte geniale si colegii lui de trupa ( GD fiind liderul) TOP, Taeyang, Daesung si Seungri, care sunt foarte draguti!

Mai ales povestea lui TOP:
Cand a debutat a avut mult de lucru, videoclipuri, muzica etc, a avut o zi libera cand si-a invitat prietenii acasa.
Si prietenii lui l-au intrebat ce sunt cu papusile din camera lui si el a spus ca se simte singur si vorbeste cu ele.
Multe, multe grautati a intampinat pe drum mai ales ca acum in Coreea el a primit titlul de cei mai frumosi ochii. love struck

VIP 4ever!

| Anghelinei_Mihaela_Mya_1999 a răspuns:

G dragon, unul din ingerasi mei pazitori, am multe adjective potrivite lui, deci il iubesc foarte mult, il respect, il admir, cel putin zis e cantaretul meu preferat, ador k pop e uimitor, cad de frumos pot canta ingerasi din corea, stiu cate ceva despre el nu multe dar totus, stiu ca e preferatul meu, am multi preferati si trupe preferate copreene dar el e unic

| didixsmile a răspuns:

G-Dragon aigooo mi se pare un ingeras si canta super ohh ti-as spune multe dar acum nu pot uite id-ul meu diana.barbie69 poate mai vorbim :*:*

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns:

E dragut, destept si il ador pe Ga Ho as vrea sa vina in tara insa nu este posibil
merg in UK