| madycollins a întrebat:

Imi place foarte mult sa cant, dar cum as putea sa imi "imbunatatesc" vocea, singura? Am facut aproape 1 an de canto si eram in vocea 1, dar acum ceva timp. Am auzit de faza cu mierea si am inceput sa iau dimineata si seara, functioneaza macar? Alte 'leacuri' mai stiti? Orice sfat e bine venit! - funda.

1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

Mierea este cel mai bun leac, incearca sa iei in toata dimineata de la 7.00 si noaptea la 9.00 Bafta