| SpigiBb a întrebat:

imi poate spune careva cum pot face rost de negativul (instrumentalul) unei melodii? pe google nu am gasit stie careva cum pot sa le obtinbig grin?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Scrii numele melodiei pe youtube si dupa numele ei scrii "karaoke"(poate gasesti ceva). Succes!

| AdolfHitler1889 a răspuns:

Scri numele melodiei pe YouTube, şi scrii "negative" (în engleză). Eu am găsit poate găseşti şi tu. Dacă nu, poţi să îmi dai numele melodiei, şi caut eu happy

| gogus a răspuns:

Playerul Aimp 3 poate face asta.