| idkpisi533 a întrebat:

Bună TPU îmi puteți da niște piese lente care se pot canta cu vocea gen melodii de la irina rimesc, adica de la artisti mai cunoscuti

Răspuns Câştigător
| kameliae a răspuns:

Beau-Irina Rimes
Mira-Vina(versuri/lyris)
Ioana Ignat-Nu ma uita
Grant Gustin-Running Home To You
Smiley & Feli - Vals (Official video)
Irina Rimes - Bolnavi Amandoi | Official Video
Carla's Dreams - 413 | Official Video
Irina Rimes-Ce s-a intamplat cu noi
Irina Rimes-Octombrie Rosu
Ruby-Tata(aici nu mai stiu sigura.)
Caitlyn - J'ai Compris (Official Video)-e o melodie frumoasa, dar nu e lenta..nu mai stiu clar
Ana Baniciu - CSF, n-ai CSF | Videoclip oficial
Sper ca te-am putut ajuta un pic.

2 răspunsuri:
| vlad8249 a răspuns:

Sanu Ciorba - Piratu' (NOU 2015) HIT MANELELE 2018 HIT

| julliema a răspuns:

Doamne, dar cauta pe Youtube. Iti da o multime de recomandari pornind de la o melodie. Cu vocea se poate canta orice. Cauta acolo, ai negative, melodii pentru karaoke, tot ce vrei.