| Ovimax a întrebat:

Buna TPU happy
imi puteti spune de unde pot face rost de un negativ/instrumental
pentru melodia "adi cristescu-nu vreau poveste de amor" pentru karaoke...
va rog mult ca am nevoie urgent...
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| theallamericanrejects a răspuns:

Poti face chiar tu un negativ cu programul audacity.
Nu ma intreba cum le faci ca nu stiu sa explic, dar poti cauta pe youtube.Si poti downloada programul de aici: http://audacity.sourceforge.net/download/?lang=ro
PS:nu merge chiar la toate melodiile.

| Ovimax explică (pentru theallamericanrejects):

Am incercat cu audacity dar n-a mers...

| theallamericanrejects a răspuns (pentru Ovimax):

Ok...atunci nu ti-ar placea negativul melodiei "nori de iubire" happy?

| Ovimax explică (pentru theallamericanrejects):

Nu... am nevoie de la piesa asta..."nu vreau poveste de amor" dar va multumesc oricum ca ati incercat sa ma ajutati happy

10 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Nu s-a pus un insrumental la aceea piesa, dar cred ca cat de curand va fi postat ceva, dar il poti face tu cu cateva programe, nu-i foarte greu.

| Ovimax explică (pentru Iulian03):

Misto poza de profil, mai aveam putin si loveam monitorul laughing

| Iulian03 a răspuns (pentru Ovimax):

laughingSerios?

| Ovimax explică (pentru Iulian03):

Da... laughing))

| Iulian03 a răspuns (pentru Ovimax):

Asa au zis si alti utilizatori, unii m-au rugat sa nu o mai pun...laughing

| Ovimax explică (pentru Iulian03):

Pastreazo. e super laughingwinking

| TomyRO a răspuns:

Microfon.