| Ghostplayer a întrebat:

Imi puteti spune va rog mult ce s-ar putea intampla daca as descarca muzica de pe youTUBE! Dau Funda! :-D

3 răspunsuri:
| Elisa512 a răspuns:

Depinde de unde descarci. Mie mi s-a intamplat sa descarc si sa platesc 0, 50$ doar pe o melodie. Dar daca vrei un site total free incearca VEBSI. Poti gasi orice melodie de pe youtube. :-) :-) Bafta:-) :-)

| lpavel a răspuns:

Nu se intampla nimic! Descarca de unde vrei tot ce poti, daca e sa te taxeze te atentioneaza inainte... Bafta!

| Ghostplayer explică:

Eu as vrea un site sigur de pe mobil! Am un Samsung galaxy y! Si mi-as dori ca sa descarc direct pe telefon nu pe calculator si apoi sa trimit ca imi ia mult timp big grin dau fundita garantat!