| Alecsander98 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste cantareti care canta muzica electro/dubstep?

Răspuns Câştigător
| saidkique a răspuns:

Alecs, electro/dubstep nu se canta. Sunt produse din instrumente atat virtuale cat sti reale(pe calculator, respectiv orga, kaoss pad, sintetizator etc.) Skrillex, Doctor P, Borgore, Skream, deadmau5, David Guetta, Flux Pavilion, Wolfgang Gartner, Nero, Knife Party, Datsik, AbovenBeyond. Aici poti gasi cel mai tare dubstep/ DnB: UKF DUbstep si UKF Drum and Bass. Ambele le gasesti pe youtube.

7 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Numai pe Nero il stiu.

| LoriLoL a răspuns:

Nero,skrillex

| Chøço a răspuns:

Skrillex, Borgore, BoA, Nero si David Guetta.

| Alecsander98 explică:

Apropo, Tony Igy ce gen de muzica face?

| Maxxxx a răspuns:

Skrillex, Flux Pavilion, Nero, Knife Party, Doctor P, Borgore, Skream cam astia sunt cei mai tari!

| ttturquoise a răspuns:

Nero, Skrillex, Pendulum, Nosia, Downlink, Feed Me, Excision, Kill the noise, Borgore, Eptic etc.

| Gentlemen15 a răspuns:

Skrillex