| Andree a întrebat:

Intr-un episod din Jonas Brothers era o melodie pe care a compus-o Nick pentru o fata. Era cantata la chitara. Daca stie cineva cum se numeste meldia sau daca stiti vreun site ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| XchokockX a răspuns:

Buna Deea melodia se numeste give love a try uite o poti asculta aici:http://www.youtube.com/watch?v=vRbQGq_8rO0 sper ca te-am ajutat si sper sa iti fie de folos acum imi dai funda plz ca am doar 1 funda si am tot raspuns si nimeni nu mi-a dat funda plz:-*

1 răspuns:
| colin16 a răspuns:

Nick Jonas - Introducing me asta ii mai noua, asta cred ca este, sper ca te-am ajutatbig grin