| TrustMe a întrebat:

ma puteti ajuta cu niste melodii care se canta fregvent pe disney channel. de expemplu un link de unde le pot descarca. asa. 1. noni ene feat. miruna oprea - i would change a thing. 2. era o melodie care incepea cam asa. "story up" si nu mai stiu. 3 o melodie cantata de actorii din "zic si luter"

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

1.it's on
2. in the summertime
3. ordinary girl
4. we can't back down
5. alice in wonderland
6. round and round
acea cu "story up" e de fapt starry eyed:) by Ellie Goulding:) Http://www.youtube.com/watch?v=PULdPep_xfs

2 răspunsuri:
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=A7lYPdEHxuU&feature=channel (1)
http://www.youtube.com/watch?v=A7lYPdEHxuU&feature=channel(in the summertime)
http://www.youtube.com/watch?v=A7lYPdEHxuU&feature=channel(tot zeck si luther)...imi pare rau ca le-am scris asa. cea cu story up nu am gasit-o, dar daca vrei sa le descarci scrie la google video2mp3. le descarci gratis(si online), trebuie doar sa copiezi link-ul. sper ca te-am putut ajuta

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Melodia aia cantata de cei din zeke si luther cred ca se numeste "sumertime". Prinrtre cele care sunt date pe disney channel mai sunt: It's on, round and round de la selena gomez, LA Baby de la jonas brothers si alte melodii de la actorii din seriale.