| Sally06 a întrebat:

Imi da cineva un link de unde pot descarca melodia I wouldn't change a thing - Noni Ene si Miruna Oprea?

Fundaaaaa:X

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un plugin pentru Mozilla Firefox. Se numeste Download Helper (sau Video Download helper). Il instalezi, dai restart la Firefox, intri pe trilulilu, cauti melodia, dai Save As si ii pui extensia. mp3. Poti salva muzica si videoclipuri. Succes

| Dance_1650 a răspuns:

Ti-o tr eu pe mess ca o am mp3winking. id pe privat:* Funda?big grin