| Florina_6341 a întrebat:

Mai demult am primit un mesaj pe mail si am sters acel mesaj cum as putea sa il gasesc din nou?

Răspuns Câştigător
| JnY a răspuns:

Mai clar ai sters email-ul, sincer...nu mai sunt sanse sa-l mai gasesti worried e la fel cu sms-ul, insa poti ruga persoana ce ti-a trimis email-ul sa-l retrimita...a si verifica la "Cos" poate mai ai acolo email-ul happysau la "Spam". Mult succes^_^

1 răspuns:
| Đϋffγ a răspuns:

Posibil sa il mai ai la Trash, daca nu il mai ai nu mai ai cum sa il recuperezi straight face