| Faranume05 a întrebat:

Stie cineva cum vad daca am primit un (nou) e-mail sau un mesaj pe e-mail? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Chuchk a răspuns:

Foarte simplu ce serviciu de E-mail folosesti yahoo? gmail? windowslive? La yahoo iti va arata in trepta sus un fel de plic si langa el va fi o casuta rosie cu o cifra pe ea.Iar la gmail iti va aparea sus la recent mails (sau ceva de genu) la windowslive nu stiu deoarece nu am folosit nici odata acest serviciu de E-mail

| DragosNeamtu12345 a răspuns (pentru Chuchk):

Eu am windowslive unde imi apare?!

4 răspunsuri:
| iasicumpara a răspuns:

Banuiesc ca asta cauti. Este un plugin de Firefox care iti spune simultan cate email-uri necitite ai pe anumite conturi de email https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/xnotifier/

| Danessy a răspuns:

De conectezi pe yahoo

| Danessy a răspuns:

Te*