| smile4u a întrebat:

Mi-am amintit acum ceva timp de o melodia veche dar o tot caut pe net si nu o gasesc, nu stiu cum se cheama sau cine o canta insa versurile astea mi le amintesc: hai arata-mi sanii si da jos bikinii eu ti-am pus capac si n-ai cum sa-mi scapi canta un baiat si o fata. Imi puteti spune cine o canta si cum se cheama plz...dau funda big grin

1 răspuns:
| misterelvisz a răspuns:

Chiar ii faci onoare nickului tau! mai facut sa zambesc! Banuiesc ca si pe alti dar nu au dat importanta...