| Rotea a întrebat:

Caut de ceva vreme o melodie si nu reusesc sa o gasesc nici unde asta din cauza ca, cred ca este veche si nici nu stiu exact cum o cheama decat versurile astea --- : ---Am crezut, ca ia ma iubeste. Credeam intr-o dragoste nebuna, dar intr-o zi ea n-a mai venit, eu plangeam si oftam intruna. O cautam pe strazile pustii s-o intalnesc acolo undeva, cu altul de mana am vazut-o, se plimbau si o saruta. Ce pot sa fac ca sa-i amintesc ca am iubit ce mi-a fost drag. M-am intors din nou acasa mama plangea si m-astepta in prag. Am pus saua pe cal si-am plecat sa-l ajut pe tata la salas, tiganii canta iar eu sparg pahare si-o blestem pe fata din oras. ----- Va rog daca cunoaste-ti careva versuriile spuneti-mi si mie unde pot sa o gasesc si eu melodia! dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Alex feat Connect R - Dragoste la prima vedere
Fundabig grin

| Rotea explică (pentru raduradu2014):

Nu e asta laughing. dar mersi oricum. e melodie populara tongue