| smile4u a întrebat:

Mi-am amintit acum ceva timp de o melodia veche dar o tot caut pe net si nu o gasesc, nu stiu cum se cheama sau cine o canta insa versurile astea mi le amintesc: hai arata-mi sanii si da jos bikinii eu ti-am pus capac si n-ai cum sa-mi scapi canta un baiat si o fata. Imi puteti spune cine o canta si cum se cheama plz...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex nu se cinta.

| Farcasi_Adrian_1986 a răspuns:

Fetita danseaza ma impresioneaza, stiu ca-n noaptea asta ea va fi a mea, am s-o duc acasa si-am s-o fac pe masa, apoi pe covor si pe canapea... laughing)) misto tare...o am si n-o gasesc frate daca dai de ea, te rog anunta-ma! play_mee 2005

| mariusflorin90 a răspuns (pentru Farcasi_Adrian_1986):

Salut. din intamplare si eu mi-am adus aminte de aceasta melodie despre care intreba smile4u si te intreb daca tot spui ca ai melodia, ai gasit-o stii cum se numeste? :-) ca vreau si eu sa o mai ascult si sa o am in PC.

| Moti_Diana_1988 a răspuns:

Buna ...melodia se numeste tu mi-ai pus capac-claudia si gabi de la oradea