| ğözde a întrebat:

Nu sunt manelista, dar cand eram mai mica, verisoaramea primara isi facuse majoratul, si cum nu se poate in ziua de azi fara manele am auzit o melodie care mi-a placut foarte tare, sigur canta florin salam si cred ca si cu denisa, dar era foarte frumoasa melodia, de distractie si danswinking. Funda rapida cine imi da linkul cu ea crying( sau imi spune cum se numeste ca o caut de foarte mult timp.!

Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

Florin Salam, Ella si Susanu-Misca-te asa.

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ba se poate in ziua de azi fara manele.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru CautNume):

Nu cred si partea trista e ca totul incep cu o melodie si se termina cu o tiganiada

| CautNume a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Cum adica "Nu cred"? Ba da, se poate in ziua de azi fara manele.Crezi ca de ziua mea ascult Salam?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Şi atunci cum se face că peste tot unde-am fost eu până acum, nu s-au pus manele?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru CautNume):

Tu faci o comparatie care nu isi are rostul.ei sunt ei tu esti tu

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Woodenpints91):

Pentru ca tu nu te duci la party uri de genu.in ziua de azi asa e gandirea romanului daca nu e manea parca nu e nici party ul asa de pe gustu lor

| Woodenpints91 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Pentru că nu am prieteni care să asculte aşa ceva,sau dacă am,nu m-aş duce în veci în acelaşi loc cu ei. Iar dacă cuiva i se pare amuzant, ca să pună o manea, aşa,"la mişto", probabil în secunda doi iese afară în şuturi.
Şi mai e şi chestia că eu cam resping ideea de party, şi nu prea mă vezi înconjurat de 15 virgine care se unduiesc pe lângă mine. Prefer să beau singur sau cu câţiva prieteni.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Woodenpints91):

Well da si eu la fel

| guardian18angel a răspuns:

Anna, cu inversunarea pe care o ai, te invit la party-urile pe care le frecventez pe-aici :p Full on Metal, Doom, Gothic, Melancholic, Melodic and so on.

Eu am dormit de ieri de la pranz si pana acum si acum am febra musculara la gat... de la laughing ma rog, you know.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru guardian18angel):

Headbanging my metal friend

| Madut a răspuns:

Mai lasati-l naiba si pe Salam mai serviti si parizer.winking

| ğözde explică:

Asta e ideea, ca nu mai stiu cum era rolling on the floor) de fapt thinking misca`te asa cum imi place mie, ca tine e una la o mie, cam asa, cred crying