| andypk a întrebat:

O sa imi fac prin zilele acestea un majorat. Am nevoie de la voi niste melodii pentru majorat (manele, house).

3 răspunsuri:
| Diiaa2106 a răspuns:

Claudia Ionas- Astazi fac 18 ani

| AdrianLouD a răspuns:

Ar trebui sa te consulti cu dj-ul de la majoratul tau si sa iti spuna ce merge in general pe la petreceri de genu big grin

| AdrianLouD a răspuns:

Eu din experienta iti spun ca muzica house nu prea mai merge la majorate... poate doar piese care se aud pe radio (fireball, i am albatros, animals)

pot sa iti recomand o piesa care cred ca deveni hit in urmatoarele saptamani Major Lazer & DJ Snake - Lean On (feat. MØ)

https://www.youtube.com/watch?v=YqeW9_5kURI