| dublud a întrebat:

O sa sune ciudat dar am auzit la U TV o melodie dar nu stiu cum se numeste. O parte era cantata de un barbat si refrenu era o femeie cu vocea editata ce zicea ceva de genu... Shine goes down... take you all the way sau asa ceva straight face cel putin asa am inteles. Si fredona ceva de genu pi-pi-piuu piu I'm number one amandoi. Va suna cunoscut? sad

Răspuns Câştigător
| Carrie a răspuns:

Poate ca e Tinie Tempah-Wonderman sau Eminem-Space Bound, banuiesc happy

2 răspunsuri:
| dublud explică:

Tinie Tempah-Wonderman

| lovevampire18 a răspuns:

Parca o canta 50 cent si nicole (pussicat dolls)-right there... daca asta e melodia