| felicia23 a întrebat:

Buna TPU pe data de 05.06. 2013 la ProTV a mers ceva legat de lala band(Criss&Vlad)si cind s-a inceput au cintat criss&Vlad impreuna cu inca o fata si un baiat o piesa imi puteti spune cine erau acei inca doi si cum se numeste piesa? pizz repede ofer funda

Răspuns Câştigător
| Bizzya a răspuns:

Cei doi erau Dorian Popa si Alina Eremia si piesa se numeste Bruno Mars-Grenade
uite site-ul cu melodia... http://pariucuviata.protv.ro/video/criss-vlad-alina-dorian-grenade.html