| gdm10 a întrebat:

Cine vrea sa fie admina pe pagina cu Criss si Vlad(lala band)?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu.

| gdm10 explică (pentru anonim_4396):

Tu nu stii sa scrii sau nu vrei sa fii admina?

| anonim_4396 a răspuns (pentru gdm10):

Wtf? Cine-i fan LaLa Band aici? laughing.Iti place de Cristinica vacuta si de Vlad cap de catel?

| gdm10 explică (pentru anonim_4396):

Da imi place e ei dar care este problema.fiecare are parerea lor.iti place 1d?

| anonim_4396 a răspuns (pentru gdm10):

Cati ani ai? Nu imi place, ascult muzica mai originala.Si daca ai de gand sa faci misto de ce ascult eu, nu ai decat, dar Lala Band sunt cei mai nasoli oameni care pot sa existe.Nu prea sunt de acord cu opiniile copiilor de 10-11 ani care sunt innebuniti dupa niste fraieri.

| gdm10 explică (pentru anonim_4396):

Intrebrea era pentru andreea nu pentru tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru gdm10):

Wtf,m-ai intrebat daca imi place 1D straight face sau ai uitat?

| Mable009 a răspuns:

Eu big grin

| gdm10 explică (pentru Mable009):

Stii sa scrii povesti?

| gdm10 explică (pentru Mable009):

Cati ani ai?

| Mable009 a răspuns (pentru gdm10):

Am 11 si nu pot sa zic ca iubesc lala band dar imi place cat de cat

| Barbieღ a răspuns:

Cate like's are?

| gdm10 explică (pentru Barbieღ):

15 de asta vreau admine. vreau sa cresc pagina.
cine vrea sa fie admin sa raspunda intr-un comentariu la urmatoarele intrebari.
1.Cum te cheama?
2.Cati ani ai?
3.Mai ai pagini? daca da, care?happy
4.O sa aduci likes la pagina si o sa fi activa?
5.Care este cuplul tau preferat din Pariu cu Viata si de ce?!happy
6.Stii sa scrii povesti?

| Barbieღ a răspuns (pentru gdm10):

Ok..am sa te ajut. 1. Denisa 2. in iulie fac 10 ani (stiu ca sunt cam mica dar sunt o admina buna happy ) 3. Daa mai am o pagina cu Sore de 11.300 de like. 4. Da normal. 5.Preferatul meu este Ioana si Andrei(Alina si Dorian)si evident si Anca si Vlad(Criss si Vlad).

| gdm10 explică (pentru Barbieღ):

Linkul de la profilul tau de fb