| anonim_4396 a întrebat:

Pe Disney Channel este o reclama cu "Fetele au puterea" (sau ceva de acest gen) si este o melodie foarte frumoasa pe fundal. Imi puteti spune cum se numeste melodia si eventual si un link unde sa o pot asculta (nu neaparat, in principiu ma intereseaza cum se numeste happy )Cel care ma ajuta primeste FUNDA +VOT! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Din păcate știu ce melodie. că se ascultă pe toate străzile, bineînțeles cu nelipsiții B. U. G Mafia..cum ziceam, pe toate străzile, numa oameni cu paie în loc de creier... dar, uite-acilea melodia..http://www.youtube.com/watch?v=LdW5rei_5gI

| lifeisperfekt a răspuns (pentru TheAvenger):

Iti multumesc frumos si da ...intradevar nici mie nu-mi place B. U. G Mafie straight face

1 răspuns: