| YogashiKent a întrebat:

Problema mea este urmatoarea:vreau sa ma apuc de hip-hop dar momentan nu stiu cam la ce nivel sunt:]] Mie imi place foarte mult Vescan si vreau sa fac cumva, ca versurile mele sa sune ca si cele ale lui. Dar oricat as incerca, ceva nu merge bine, nu stiu ce.Versurile lui Vescan sunt pur si simplu geniale. Stiu ca mai am mult de lucru dar totusi cateva sfaturi m-ar ajuta foarte mult.
Uite ceva scris de mine azi, in vreo 30 de minute:]]
"Visul",un cuvant prea mare pentru foarte multi/
Ca o dorinta in vant,poti sa incerci sa muti munti/
Cand n-ai sa reusesti, atunci, n-ai sa mai lupti/
Un alt vis spulberat....hmm...poti sa ti-l f u t i.

Si stiu, mi s-a mai zis ca eu nu sunt asa/
Trag pe coate pan' la moarte, ba chiar si dupa ea/
Cat inca sunt sperante...sti...nu renunta/
Si nu am sa renunt,oricat de greu mi s-ar parea.

Sunt sigur,intr-o zi,voi ajunge unde vreau/
Sa nu iau de la nimeni,ca sa pot sa dau/
Da' pana-n ziua aia, nu prea am timp sa stau/

Constient ca timpul trece, va spun acum "Ceau"!

1 răspuns:
| betty678 a răspuns:

Doamne copilule\omule ai niste versuri atat de tari si iti pui problema ca nu esti bun? Esti grozav. Te felicit. Esti chiar un hiphoper. Si vorbesc serios! Te felicit! Esti chiar bun!