| Licuricea a întrebat:

Buna TPUhappy Ptr cei care asculta manele, aparut o melodie a lui Narcis & Stefan- Andreea, nu o gasesc deloc, cine ma ajuta not worthy

8 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Stai chill man din partea mea sper sa nu o gasesti calm mai lasa si tu muzica aia sau nu stiu daca aia e muzica si asculta cv calumea

| Licuricea explică (pentru MariaChrii):

E problema mea ce gen de muzica ascult

| MariaChrii a răspuns (pentru Licuricea):

Corect dar din partea mea aia nu e muzica

| Sara2 a răspuns (pentru MariaChrii):

Te sustin
aia nu e muzica, e tiganeala

| MariaChrii a răspuns (pentru Sara2):

\m/ in sfarsit cineva care nu asculta toata lada frigorifica de la salam, carnati, guta, copilu de platina bvo thumbs up

| Sara2 a răspuns (pentru MariaChrii):

Pacat ca nu ai primit funda, o meritai dar Licuricea nu a stiut sa aprecieze

| MariaChrii a răspuns (pentru Sara2):

Cate fundite am refuzat eu erau intrebari cu un raspuns mai personal am luat idul de mess si dupa ce am ajutat pers mi-a sp raspunde p TPU sa iti dau funda
dar am sp ca nu ma intereseaza funda e bine ca am putut ajuta asa ca nu stau intr-o funda

| Licuricea explică (pentru Sara2):

ce sa apreciez? ca te-a laudat pe tine? sa va felicit pentru muzica voastra care o ascultati? lasati oamenii in pace sa asculte ce vrea oh go on