| linuts a întrebat:

Buna TPU

puteti sa ma ajutati :
era un cantec dar nu stiu cum se numeste si cine il canta...dar stiu ca il cantau 5 baieti,,,videoclipul era alb-negru,,,genul de muzica este pop,.,. si cintau in engeza ( cred ca si ei erau englezi ),,, daca stiti cintecul va rog sa-mi spuneti

scuzati pentru neformularea corecta a mesajului,,,, sper ca ati inteles ce am scris ////multumesc mult laughing))

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

5 baieti, alb negru, pop, engleza --> http://www.youtube.com/watch?v=N2ICtCO8TCw