| CrisSuEmoGirl a întrebat:

Buna TPU stiti cumva daca Sony Moore (Skrillex) a cantat intr-o trupa?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In From First to Last.

3 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Da. A cântat în From First to Last din 2004 până în 2007, iniţial ca şi chitarist, apoi ca şi vocalist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost solist in trupa "From first to last" intre anii 2004 si 2007 http://en.wikipedia.org/wiki/From_First_to_Last

| dode1 a răspuns:

Nu nu a cantat find ca el vroia sa fie the one nu sa fie cu mai multi si a refuzat o trupa numai stiu exact care oricum era de dupstep