| SpigiBb a întrebat:

Stiti vreun program cu care pot sa inregistrez o piesa? adica sa cante negativul si eu in acelasi timp sa cand in microfon si sa se inregistreze? VA rog mult care stie

1 răspuns:
| gki1980 a răspuns:

Poți avea negativul să-ți cânte ție în căști și să cânți să te înregistrezi. Cel mai simplu de folosit e Sony sound forge. după ce salvezi vocea înregistrată, deschizi în sound forge negativul și dai ctrl+A, apoi ctrl+C, după care (cu vocea înregistrată deschisă în program) dai ctrl+M.