| Matei_Rodica_1997 a întrebat:

Stiu ca unii dintre voi il urasc pe justin bieber, insa si eu il uram, insa cu melodia boyfriend, a inceput cat de cat sa imi placa! melodia o ascultin fiecare zi! ce parere aveti?
dar de asta? si sa nu aud ca nu trebuie sa mai ascult, sau chestii din astea!

http://www.youtube.com/watch?v=4GuqB1BQVr4

Răspuns Câştigător
| BogdaneluluI a răspuns:

Simplu!
Ai vazut ca toata lumea il uraste si ai inceput sa-l urasti si tu.
Ai ascultat melodia asta si ti-ai dat seama ca iti place, inca mai negi ca nu iti plac celelalte. Vei vedea ca vor incepe sa-ti placa si celelalte.
De gustibus non est disputandum.

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Şi mie îmi place melodia.şi mai îmi place şi As love as you love me..Nu îl urăsc pe Justin. unele melodii sunt chiar reuşite.

| Matei_Rodica_1997 explică:

Multumesc!

| Anonima264 a răspuns:

Mie una nu imi place nici o melodie de al lui.

| CautNume a răspuns:

Ce parere sa am despre ce? Despre un "cantaret" ce are succes pur si simplu pe nimic sau despre "melodia" aceea comerciala de doi bani?

| Matei_Rodica_1997 explică (pentru CautNume):

Despre ambele...