| anonim_4396 a întrebat:

unde pot downloada melodia de la filmul Legaturi Riscante de pe AcasaTv ca Ton de Apel. unde zice:eres tu etc...doar parte aia vreau sa mi-o pun ca ton de apel..de unde o pot gasi? funda multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexfunjohncena a răspuns:

Poi scrie pe google legaturi riscante theme song download! Si o tragi de pe pc adica calculator pe telefon! Funda?

| Bordeanu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=SLPziOiBNrM apoi intri pe google si cauta convert to yutube si pui videoclipu acolo si dai save si gata! sper ca te-am ajutat:*