| Noonee a întrebat:

URGENT FUNDA.Stie careva cand vine Tiesto, 30 seconds to mars, Marlin manson. sa concerteze in Romania sau macar daca concerteaza? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Daca ar veni iti dai seama ca ar fi oficial si s'ar anunta peste tot. Daca ar veni, totul ar trebui planificat cu ceva timp inainte.Nu cred ca ii vom vedea prea curand.Astia se concentreaza pe tot felul de "personaje" sa le umple de bani si pe cineva calumea nu aduce. Daca totusi vor veni candva (in viitorul indepartat) se va anunta si va incepe organizarea cu ceva timp inainte.Noi nu avem cum sa stim dinainte daca va fi si cand.Si mai era o chestie ca cei care organizeaza vor sa aduca mai mult pe cei care le convine lor dar totusi au mai facut in anii trecuti un fel de petitii pentru semnaturi si nu se aduna prea multe pentru ca nici nu prea afla lumea, nu se face prea multa reclama si cu siguranta din cei care zic ca vin nu vor veni toti.De asta trebuie anuntat dinainte sa se faca un program concret. Poate cine stie o sa avem si noi o sansa sa ii vedem live in concert. Sper ca te'am ajutathappy.

5 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Mersi pentru apreciere.Ma bucur ca ti'am fost de ajutorhappy.

| Noonee explică:

Hey mersi pentru raspuns dar si eu ascult manele si rock si uite ma interesez, si nu mi`e rusine sa recunosc... deci totusi fara discriminari.Fiecare asculta ce vrea big grin Mersi happy

| CBR600F a răspuns:

laughing eu n-am intalnit in viata mea pe cineva care sa asculte si Tiesto si manele straight face
sau rock si manele...
daa.fiecare cu gusturile lui...
dar combinatiile astea nu prea... nu prea se potrivescwinking
rolling on the floor) nu are cum

| iiSceneXX a răspuns:

Inca nu se stie sigura, dar deja cel care a aranjat concertul cu Jon Bon Jovi, are de gand sa aduca cat mai multi cantareti cunoscuti in umila noastra tara. Nu stiu cat de adevarat sau nu este, dar pot sa-ti spun ca si eu imi doresc sa vina aceste trupe aici. Si sunt sigura ca multi romani vor. Exista si romani care inteleg ce inseamna muzica adevarata, ca rockul e viata. Insa nu ai ce sa ii spui unui manelist despre asa ceva ca te scuipa in fata. Si inca o data se dovedeste ca rockul este mai bun. :] Sper din tot sufletul sa vina in vara asta. love struck

| Andragos a răspuns:

Inca nu s`a auzit nimica(daca vor veni)dar te sfatuiesc sa cauti pe net "concerte 2011"big grin