| anonim_4396 a întrebat:

Vineri seara la Romanii au Talent, dupa ce au terminat Laurentiu si Beatrice si au primit 3 de DA, s-a auzit o melodie pe fundal cantata de o femeie si era lenta, imi amintesc ca a zis ceva de genu : hear my voice! Heeelp

1 răspuns:
| Mikys99 a răspuns:

=D scumpo mai priveste odata emisiunea si uite regizia cine s-a ocupat cu muzica si intra pe blogul persoanei date...sau scrie pe youtube ""hear my voice""ele sunt mai multe piese incearca sa le asculti pe toate si vezi care dintre ele e.Bafta cred ca ti-am fost cumva de ajutorlaughing