| anonim_4396 a întrebat:

. vreau sa dansez "ca lumea" gen dupa melodia "Bini di tat" imi place foarte mult melodia si vreau sa dansez si eu ca fetele din videoclip crying... vreau sa invat pasii pe care ele ii fac. vreau ceva un tutorial ca pot repeta. Eu nu prea ma pricep sa dansez si ma duc mai mereu la discoteca.dar nu pot dansa asa cum vreau eu.sad. acasa in oglinda parca ma misc mai bine dar la discoteca nu mai stiu cum si ma pierd! crying Hellp!

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Chiar vrei sa arati ca ultima pitipoanca penibila?

| DomnişoaraClannad a răspuns:

De ce nu faci nişte cursuri?

| MoruAndrei a răspuns:

Cel mai bine este să mergi la o sală de dans, să înveţi şi să asculţi de un instructor. Este foarte important să înţelegi ritmul. Poţi învăţa foarte uşor pe ce melodie vrei alături de un mentor, el îţi poate arăta cum să dansezi pe un anumit gen de muzică.

| Missie997 a răspuns:

Nu vreau sa arat ca o pitipoancaa straight face.Dar nici sa nu stiu sa ma misc. pentru o fata e important sa danseze cat de cat bine pentru ca la discoteca e jenant sa stai jos pe canapea si sa te uiti la altii. Eu nu vreau sa ies in evidenta dar nu vreau sa par nici penibila (adica sa exagerez).