| Gabitu698 a întrebat:

Vreau sa fac un rap battle intre default si renegade rider, eu cant partea defaultului si un prieten de al meu partea renegade rider.El a gasit niste rime super tari dar eu nu ma pricep la rime si as vrea sa imi scrieti multe rime(default) cu rekturi pentru renegade rider

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Lmfao rolling on the floor
Nu, mersi, n-am nevoie sa ma cringiuesc pentru restul vietii care mi-a ramas.
Copiilor, stati cuminti si-nvatati fizica cuantica... macar pentru aia exista joburi rolling on the floor
https://quantum-computing.ibm.com/docs/