| Kristinake a întrebat:

vreau sa-mi iau o chitara si nu stiu de care pentru ca sunt incepatoare deci am nevoie de ajutor, imi ziceti citeva modele poate, si sfaturi...

1 răspuns:
| yaVanilla a răspuns:

Daca esti la inceput ar fi bine sa iti iei o chitara clasica, inveti acordurile (daca chiar doresti sa inveti ceva poti face cursuri de chitara) dupa iti poti lua o chitara electrica iar dupa aia una electro-acustica, asta doar in cazul in care esti foarte pasionata de chitara.
Bafta!