| vampiressa a întrebat:

Vreau si eu cateva melodii noi.pls.va pup.
(fara metalica si rock)

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

ALESSIA - TAKE ME HIGHER
Akcent feat Ruxandra Bar - Feelings On Fire
Fly Project & Studio One - Wonder Girl
Tom Boxer & Marina -You and I
Fly Project Cheyenne
Fly Project - Mandala
Sean Paul - Got 2 Luv U Ft. Alexis Jordan
Pitbull - Rain Over Me ft. Marc Anthony
Lora - Un Vis
Morandi - Serenada
Gabriel Davi - Beautifu
Moderne Man Fet. Adrian Sina - Perfume
Kamelia - Prima oara
Lucky Man Project - Pumpin'
FLY PROJECT - Musica
Sore - Love is music
Deepcentral - Speed of Sound
David Deejay - Perfect 2
Mamasita - Love Session
MANDINGA - ZALEILAH

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nici nu ști să scrii Metallica dar ști că nu-ți place, lol, ce copil!

| NiallsFutureWife a răspuns:

Uite siteul asta are cele mai noi si mai ascultate melodii
http://top50.jurnalul-meu.com/

Si sa nu iei in seama pe altii! Si eu m-am certat cu ei din motiv ca nu ascult genul rock si nu stiam cum se scrie Metallica.asta e. daca nu ascultam totusi nu avem de unde sti dar totusi facem comentarii rautacioase! Bafta la prieteni si nu la oameni care nu te cunosc si te injunghie degeaba pe la spate

Pup:*:*

Si vezi ca din cate am patit o sa iti lase mesaje daca i bagi in seama, ca nu le convine ca le dai replica inapoi

Bafta:X:*

| NuclearAssault a răspuns:

1.Se scrie Metallica
2.Pun pariu ca habar n-ai cine sunt aia
3.Pun pariu ca in viata ta ai ascultat maxim 10 melodii rock, dintre care 8 tokio hotel sau alti emoisti retarzi
4.Iti urez sa confunzi vibratorul cu un pistol, si butonul de pornire cu tragaciul. PACE!

| IonelaMV a răspuns (pentru NuclearAssault):

Daca n-i place ce aveti cu ea, si u? Mai bine nu comntai!

| NuclearAssault a răspuns (pentru IonelaMV):

Invata sa scrii si apoi comnteaza happy

| AlexAntonescu a răspuns:

Asking Alexandria - Not The American Average

laughing

| vampiressa explică:

Decat sa fiu o retardata ca voi.mai bine nu stiu sa scriu. daca intr-adevar va deranja nu trebuia sa da-ti raspuns.Nu stiu ma "fuckthesystem" care dintre noi este copil. daca esti asa de tupeist pune-ti varsta aici, sa te vad.Si nu mai vb voi despre oameni pe care nu ii cunoaste-ti.Stiti vb aia:cel mai destept cedeaza.Asa ca eu cedez.

| FucktheSystem a răspuns (pentru vampiressa):

Am 16 ani, nu am de ce să mă ascund în spatele unui avatar, dacă te interesează et duci al profilul meu și am acolo link cu blogul meu unde sunt și poze cu mine, delectează-te.

| IonelaMV a răspuns (pentru vampiressa):

Lasa-i nu vezi ca nu inteleg ca tie nu iti place, nici mie Metalica na va deranjeaza ca n-am scris cu 2 de l! Vai de ei Doamne!laughing