| bubuulliinnaa a întrebat:

vreau si eu niste melodii pentru chitara cunoscute dar mai simple. As vrea ceva gen : Nick Jonas-give love a try :X... dau funda :* puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Allergikaa a răspuns:

The script- the man who can't be moved
the script-I'm yours
auburn-perfect two
mai stiu da nu-mi mai vine nici una in minte( ma mai gandesc si iti mai spun)

1 răspuns:
| kiss21 a răspuns:

Adela popescu- bun ramas.
shanon sounders- the glow
adele- rolling in the deep
adele -someone like you.mie astea imi ies la chitara. daca esti incepatoare..trb melodii mult mai simple..de exemplu eu am inceput cu :mihai constantinescu - o lume minunata..era doar din 2 acorduri