| Lorry11 a întrebat:

vreau si site-uri de pe care ca descarc melodiiii... mai multe va rogggg. Dau funda tongue happy big grin

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

Intri pe youtube cauti o melodie care o vrei apoi copiezi adresa din bara de sus de exemplu :https://www.youtube.com/watch?v=DdbjKrLe40Y, apoi deschizi o pagina cu youtube mp3 converter si inserezi adresa copiata acolo dupa aceea dai convert video si apoi descarci melodia pe pc.Ti-am dat aceasta idee pentru ca eu asa fac cand nu gasesc o melodie pe un site. Sper sa te ajute.

2 răspunsuri:
| Sărmăluță a răspuns:

Youtube to mp3, Offliberty