| BiancaSiAtat a întrebat:

:X as vrea si eu cateva melodii rapp! nu mai stiu ce sa ascultlaughing deci vreau si eu cateva idei!love struck >funda:

Răspuns Câştigător
| krazyboy47 a răspuns:

Pai daca vrei rap romanesc asculta: Haarp Cord, Specii, Dragonu` AK47, B. U. G. Mafia, Parazitii, Pacha Man, iar daca vrei rap american asculta:Busta Rhymes, Lil Jon, Lil Wayne, Lil Flip, Dr. Dre, Snoop Dogg, Xzibit, Tupac (R. I. P), Eminem, DMX, Ice Cube, The East Side Boy, Soulja Boy Tell`em, 50 Cent, G-Unit, The Game, Chamillionaire, Puff Daddy, Nelly, Murphy Lee, Three 6 Mafia.Cred ca ti-am dat destule sugestii. Funda? happy big grin Pls.

1 răspuns:
| SweetSacrifice a răspuns:

Tot ce este de la Eminem. Nu poti spune ca nu iti place.