| Maria_5163 a întrebat:

Trebuie sa compun niste versuri hip-hap.Ma poate ajuta cineva?

16 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

E hai-pap - asa ii spun incultii ma! laughing. uite unde este "o" si unde este "a" pe tastatura laughing.

| hiphopbeatz a răspuns:

In nici un caz.

poser.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm, despre ce anume, mai exact?

Răspuns utilizator avertizat
| Emeraude a răspuns:

Suntem pitici misto.

| mihaelutzamy a răspuns:

laughinghip=hap? ce-i aia? e hip-hop. Intr-o zi am compus si eu o melodie hip-hop, e super misto dar nu prea am chef acum, daca ma fac de ras?laughing

| ßiαηċα a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj cu niste versuri.

| 1stea a răspuns:

Hip-hap sau hip-hop?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai invata sa vorbesti corect, cred ca vrei sa spui hip-hop.

Cauta pe google totusi ''versuri hip-hop'' vei gasi o gramada in romana si engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proastastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista in fiecare colt, in fiecare loc din lume
Include absolut tot, include fapte, nume
De cartier, de loc, de bloc, anturajul
Poa' sa fie partea buna, partea proasta dintr-o viata
Imi amintesc atunci cand mama imi vorbea de anturaj
2, 4, 6, 8, 10 ani au trecut la alt nivel vorbesc
Un homar poate sa spuna
La puscarie ma duc, mama, sunt dependent de heroina
Anturajul, a fost doar un exemplu
Depinde de tovarasi, depinde de cine se ***e cu tine
Daca are bani la tine, daca ai bani la el
Din orice motiv si in orice fel
Nu poti sa stai deoparte nu poti sa nu te bagi
Si totul de la spate te impinge ca sa faci
Sa faci, sa faci, sa faci, sa faci ce?
Pentru tot ce am sa fac am sa raspund dom' ofiter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa ma ajuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma esti varza. hai la mine in cartier sati trag o mama de bataie si dupa aia scrie prin ce ai trecut. cred ca esti manelista du-te in *** si invata. du-te pe varianta si dupa aia fa hip-hop dupa ce teo futu toti boschetarii si canta in timp ce sugi pl sa vezi ce iese

| Maria_5163 explică:

Opss.am gresit :d hip-hop...imi trebuie ceva despre viata de cartier...

| entu12 a răspuns:

Pai din viata ta daca esti trecuta prin viata si printre bagabonteala trebuie halite versurile din viata nu asa pur si simplu la vrajeala