| Leitox a întrebat:

Buna tuturor, am nevoie de ajutor happy, al carui gen de muzica apartine aceasta piesa " faul & wad ad vs. pnau changes "?, si daca aveti si voi in playlistu vostru asa tip de muzica, recomandatimi va rog happy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! E deep house, cica. Singurele de genul pe care le am in pc sunt Mr. Probz - Waves (Robin Schulz Remix), Lilly Wood & The Prick and Robin Schulz - Prayer In C (Robin Schulz Remix), Ed Sheeran - I See Fire (Kygo Remix) si Tom Odell - Another Love (Zwette Edit). Daca scrii "deep house" pe youtube o sa gasesti o graaaaamadaaaa de melodii. https://www.youtube.com/watch?v=b6vSf0cA9qY seamana cu asta, dar e alt stil.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Deep House.
Cauta de la Robin Schulz, EDX si Klingande, ei sunt printre cei mai cunoscuti pentru genul asta in momentul de fata, altii nu stiu pentru ca nu ascult acest gen.
Poti incerca si videoclipurile din acest playlist youtube sunt tot deep house:
Http://www.youtube.com/#/playlist?list=PL74C68E56C6626B0E

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai sunt si Oliver Heldens si Mike Mago, dar am uitat sa zic si de ei.