| SilviaX a întrebat:

Buna tuturor.
Am si eu o intrebare, si daca se poate sa imi lasati un raspuns mai "lungut".Mie imi place extraordinar de mult genul de muzica K-POP.Imi plac foarte multe trupe cum ar fi : BIGBANG, Super Junior, Block B, MLAQ, MYNAME etc.Si as vrea sa stiu ce se mai aude de ele.Stiti voi, things news, melodii noi si viata lor privata.
Puteti sa vorbiti despre oricare trupa cunoasteti si TOT ce stiti despre ele. Celui mai frumos raspuns ii voi acorda FUNDA.

1 răspuns:
| Mirelle98 a răspuns:

Buna! Si eu, la fel ca si tine, sunt o pasionata a genului K-pop. cu legatura la intrebarea asta iti pot aduce la cunostiinta ca trupa Ft island impreuna cu trupa CNBLUE a sustinut un concert in Los Angeles pe data de 9 martie, acesta parand a deschide o serie de concerte in afara granitelor Coreei, in special in Europa, ei anuntand deja reprezentatii in orase precum Londra sau Paris. Într-un articol apărut recent pe Mnet.com cei 5 băieți au declarat că doresc să concerteze în cat mai multe locuri din Europa, și că au fost plăcut surprinși de faptul că au fani în România.
Concertul a fost considerat un veritabil succes de către fani, stadionul pe care s-a ținut fiind arhiplin. Ft Island au încântat audiența cu cântece coreene, japoneze și englezești, prestația lor fiind catalogată drept una fabuloasă și electrizantă. Nu numai fanii au fost încântați de acest concert, ci și membrii trupei; aceștia au declarat că s-au simțit foarte bine în compania fanilor din Los Angeles, fiind de asemenea încântați și de orașul în sine, în cele câteva zile petrecute în metropola americană făcându-și timp să viziteze și câteva obiective turistice.