| stereoMihai a întrebat:

Buna tuturor, are cineva idee cum as putea crea si eu un videoclip de genul acesta? https://youtu.be/FHz73xmjBI8
Si daca s-ar putea sa-mi lasati si niste linkuri ar fi extraordinar.
Va multtumesc!

Răspuns Câştigător
| Irinelp a răspuns:

Cauți o aplicație de muzică de relaxare, intri pe aplicație începi să asculți muzica și după aceia faci o captură video de ecran dacă telefonul tău are aceasta opțiune ea este sus pe pagina de notificări, iar dacă nu o ai pe telefon caută pe google play o aplicație de captură video de ecran.