| Sorinel95674 a întrebat:

happy As dori sa stiu daca stiti vreun site de descarcare a muzicii de orice fel, insa in format mp3. Va multumesc!tonguePup!:*:*

Răspuns Câştigător
| piatraneamt97 a răspuns:

Salut. Deschizi 2 pagini de internet. Pe una scrii www.trilulilu.ro si pe alta www.trilulilu-download.info. Pe trilulilu dai search cu ce melodie vrei. Sa fie mp3. Daca iti merge melodia(unele nu sunt bune) copie linkul melodiei si pe cealalta pagina(trilulilu-download) dai paste la link in casuta. Si in dreapta selectezi mp3. Dai download si ai melodia. Daca nu intelegi ceva scrie id-ul meu in lista ta si te ajut. buffon_alex2007. SUCCES!

3 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm
Este foarte bun, copiezi linkul unei melodii de pe youtube si dai paste, dupa ca il instalezi.:X